Przejdź do treści

... ochrona i zaufanie

Centrum Zaopatrzenia Hurt-Detal BHP, telefon: 693 277 595

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem odzieży i dystrybutorem szerokiej gamy artykułów BHP. Istniejemy na rynku od 10 lat. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko co niezbędne w bezpiecznym środowisku pracy.
img-2

Nasze usługi

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową odzieży ochronnej (również naszej produkcji), obuwia, sprzętu asekuracyjnego, rękawic, narzędzi ochrony głowy, twarzy, wzroku i słuchu, chemii gospodarczej i wielu innych.

BHP
Obsługa firm i instytucji z zakresu BHP z zakresu dostarczania odzieży i obuwia dla pracowników
Dostarczamy wszelkiego rodzaju sprzeęt przeciw pożarowy niezbędny w każdej firmie
Zajmujemy sięprodukcją odzieży roboczej, odpowiedniej do działalności firmy z jej logo

Produkty

Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty, są wysokiej jakości, wygodne i w konkurencyjnych cenach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów z zakresu BHP i P. POŻ

Oferta jaką chcemy Państwu przedstawić jest wszechstronna – działamy na rynku jako producent oraz dystrybutor między innymi: odzieży ochronnej, rękawic, obuwia ochronnego, sprzętu ochrony osobistej typu kaski, ochrona słuchu i wzroku, sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, gaśnice, hydranty i wiele innych.

Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie: chemię gospodarczą, tablice ostrzegawcze, sprzęt przeciw pożarowy oraz apteczki zakładowe wraz z wyposażeniem.

img-11

Featured Projects

img-15

Produkcja odzieży ochronnej z LOGO firmy.

img-16

Posiadamy w sprzedaży wszystko, co jest potrzebne pod względem bhp i ppoż.

img-17

Nie wiesz jakie masz obowiązki z zakresu BHP i ppoż.? Wyjaśnimy ci.

Produkcja odzieży roboczej reklamowej

Z pewnością zdajesz sobie z sprawę, że pracownicy firmy sa jej wizytówką. Dobrze ubrany pracownik w odpowiednią odzież do pracy stanowi żywą reklamę firmy. Dlatego też dodaliśmy donaszej już i tak szerokiej oferty, produkcję odzieży reklamowej z dowolnym nadrukiem. Może to być logo, może tobyć również hasło reklamowe, cokolwiek zechcesz to umieścimy na ubraniach roboczych każdegopracownika firmy.
img-18

524+

Finished Projects

99,7%

Customer Satisfaction

80+

Professional Experts

2

Store Locations

Co mówią nasi klienci

5/5
“..Bicycle rights godard aesthetic, scenester cliche glossier raw denim fanny pack iPhone tacos truffaut chia hoodie. Semiotics asymmetrical hot chicken, small batch literally coloring tacos viral chillwave tattooed bitters."
img-19
Evely Stones
Corolla, NC

Komlekowe usługi

Od 2003 roku zajmujemy się kompleksowo zaopatrzeniem firmy w niezbędny sprzęt ppoż. oraz produkty BHP.  Nasze doświadczenie to najlepsza gwarancja wiedzy i odpowiedzialności.

bhp-10
Firma Fenix jako producent i dystrybutor specjalistycznej odzieży roboczej jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny za wysokiej jakości produkty. Nasza oferta obejmuje również wszelkiego rodzaju sprzęt i akcesoria ochronne i zabezpieczające. Jeśli poszukujesz pewnego dystrybutora i partnera w biznesie to dobrze trafiłeś. Doradzimy i wspólnie dobierzemy optymalne rozwiązania dla Twojego rodzaju .biznesu.
bhp-10
Naszą specjalizacją jest dostarczanie produktów za zakresu ppoż., certyfikowanych, wysokiej jakości, dopuszczonych do obrotu na polskim rynku. Nasza oferta ppoż obejmuje materiały do zabezpieczeń przeciwpożarowych, wydzielenia pożarowe, hydranty, oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, systemy sygnalizacji pożaru, apteczki, gaśnice, ochronne szafki, znaki bezpieczeństwa.

Zachęcamy do kontaktu!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.
img-22
Zespół Fenix BHP i ppoż. kłodzko