Przejdź do treści

... ochrona i zaufanie

Centrum Zaopatrzenia Hurt-Detal BHP, telefon: 693 277 595

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem odzieży i dystrybutorem szerokiej gamy artykułów BHP. Istniejemy na rynku od 10 lat. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko co niezbędne w bezpiecznym środowisku pracy.

Nasze usługi

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową odzieży ochronnej (również naszej produkcji), obuwia, sprzętu asekuracyjnego, rękawic, narzędzi ochrony głowy, twarzy, wzroku i słuchu, chemii gospodarczej i wielu innych.

BHP
Obsługa firm i instytucji z zakresu BHP z zakresu dostarczania odzieży i obuwia dla pracowników
Dostarczamy wszelkiego rodzaju sprzeęt przeciw pożarowy niezbędny w każdej firmie
Zajmujemy sięprodukcją odzieży roboczej, odpowiedniej do działalności firmy z jej logo

Produkty

Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty, są wysokiej jakości, wygodne i w konkurencyjnych cenach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów z zakresu BHP i P. POŻ

Oferta jaką chcemy Państwu przedstawić jest wszechstronna – działamy na rynku jako producent oraz dystrybutor między innymi: odzieży ochronnej, rękawic, obuwia ochronnego, sprzętu ochrony osobistej typu kaski, ochrona słuchu i wzroku, sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, gaśnice, hydranty i wiele innych.

Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie: chemię gospodarczą, tablice ostrzegawcze, sprzęt przeciw pożarowy oraz apteczki zakładowe wraz z wyposażeniem.

Featured Projects

Produkcja odzieży ochronnej z LOGO firmy.

Posiadamy w sprzedaży wszystko, co jest potrzebne pod względem bhp i ppoż.

Nie wiesz jakie masz obowiązki z zakresu BHP i ppoż.? Wyjaśnimy ci.

Produkcja odzieży roboczej reklamowej

Z pewnością zdajesz sobie z sprawę, że pracownicy firmy sa jej wizytówką. Dobrze ubrany pracownik w odpowiednią odzież do pracy stanowi żywą reklamę firmy. Dlatego też dodaliśmy donaszej już i tak szerokiej oferty, produkcję odzieży reklamowej z dowolnym nadrukiem. Może to być logo, może tobyć również hasło reklamowe, cokolwiek zechcesz to umieścimy na ubraniach roboczych każdegopracownika firmy.

524+

Finished Projects

99,7%

Customer Satisfaction

80+

Professional Experts

2

Store Locations

Co mówią nasi klienci

5/5
“..Bicycle rights godard aesthetic, scenester cliche glossier raw denim fanny pack iPhone tacos truffaut chia hoodie. Semiotics asymmetrical hot chicken, small batch literally coloring tacos viral chillwave tattooed bitters."
Evely Stones
Corolla, NC

Komlekowe usługi

Od 2003 roku zajmujemy się kompleksowo zaopatrzeniem firmy w niezbędny sprzęt ppoż. oraz produkty BHP.  Nasze doświadczenie to najlepsza gwarancja wiedzy i odpowiedzialności.

bhp-10
Firma Fenix jako producent i dystrybutor specjalistycznej odzieży roboczej jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny za wysokiej jakości produkty. Nasza oferta obejmuje również wszelkiego rodzaju sprzęt i akcesoria ochronne i zabezpieczające. Jeśli poszukujesz pewnego dystrybutora i partnera w biznesie to dobrze trafiłeś. Doradzimy i wspólnie dobierzemy optymalne rozwiązania dla Twojego rodzaju .biznesu.
bhp-10
Naszą specjalizacją jest dostarczanie produktów za zakresu ppoż., certyfikowanych, wysokiej jakości, dopuszczonych do obrotu na polskim rynku. Nasza oferta ppoż obejmuje materiały do zabezpieczeń przeciwpożarowych, wydzielenia pożarowe, hydranty, oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, systemy sygnalizacji pożaru, apteczki, gaśnice, ochronne szafki, znaki bezpieczeństwa.

Zachęcamy do kontaktu!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie.
Zespół Fenix BHP i ppoż. kłodzko