Przejdź do treści

Poznajmy się

Nasza historia

Wraz z naszymi klientami budujemy markę naszej firmy już od 2003 roku stawiając Państwa satysfakcję na pierwszym miejscu.
Zajmujemy się produkcją odzieży oraz sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów BHP. Jeśli poszukujesz pewnego dystrybutora – dobrze trafiłeś. Wspólnie dobierzemy optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.
biuro-fenix
firma-godna-zaufania

Dlaczego właśnie my

Jesteśmy firmą rodzinną, z wieloletnim doświadczeniem . Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem . Stale poszukujemy dla naszych Klientów nowych rozwiązań w doborze środków ochrony pracy oraz poszerzamy i odświeżamy nasz asortyment.
Cenimy sobie jakość , dlatego traktujemy naszych Klienów po partnersku , każdego indywidualnie i w/g potrzeb , tak aby obydwie strony były zadowolone .
Rok 2020 , był rokiem innym niż wszystkie – ogólnoświatowa sytuacja miała wpływ na na nas wszystkich . Jednak staramy się patrzeć z zaufaniem w przyszłość , wierzymy że wspólnie pokonamy wszelkie trudności . W dobie zaistniałych zmian , my także się zmieniamy. Mamy nową lokalizację i aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu dostęp do potrzebnych produktów – założyliśmy sklep internetowy.

Zapraszamy – dołącz do grona naszych Klientów
Ubuntu – Ja Jestem bo Ty Jesteś
Maria i Roman Ilniccy

PROPONUJEMY

Optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu

kompleksowe zaopatrzenie

Uśmiech i życzliwość

PROFESJONALNE DORADZTWO

Jesteśmy tu dla Was

Co oferujemy?

Oferta jaką chcemy Państwu przedstawić jest wszechstronna – działamy na rynku jako producent oraz dystrybutor między innymi:

Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie: chemię gospodarczą, tablice ostrzegawcze, sprzęt przeciw pożarowy oraz apteczki zakładowe wraz z wyposażeniem.