Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, chcesz osiągnąć sukces zawodowy i finansowy zapoznaj się z naszą aktualną ofertą pracy.

Opis stanowiska:
  • przedstawiciel handlowy
  • realizacja celów sprzedażowych
  • aktywne poszukiwanie klientów na podległym terenie
  • utrzymywanie relacji biznesowych z klientem
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • prowadzenie prezentacji produktów i towarów
  • przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem
  • empatia,optymizm,nastawienie na sukces
  • determinacja w dążeniu do celu
  • zdolności negocjacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie min.średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:
  • stałą,ciekawą i rozwojową pracę w znanej firmie
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników
  • zaplecze biurowe,samochód,laptop,oraz telefon

Jeżeli jesteś przekonany,że spełniasz powyższe kryteria wyślij swoje CV za zdjęciem na adres : praca.cv@fenix-bhp.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)"

Nasz sukces jest Twoim,a Twój naszym!