Wysokie loty z FenixemFenix BHP to firma tworzona z pasją .Od samego początku działalności troszczymy się o to aby jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb Klientów. Wraz z Państwem budujemy markę już od 2003r . Jako producent odzieży ochronnej i dystrybutor środków ochrony pracy, służymy poradą w wyborze asortymentu oraz pomagamy dobierać jak najbardziej optymalne rozwiązania. Dbając o komfort naszych odbiorców stale poszerzamy ofertę o najnowsze rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa pracy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by być dla Państwa godnym zaufania partnerem . „Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja '' „Człowiek potrzebuje pasji, która wypełni część jego życia, i którą podzieli się z innymi” - pragniemy podzielić się nią również z Klientami i sympatykami naszej firmy:

BATA obuwie dostosowane do letnich warunkówWysoka temperatura może dać się we znaki pracownikom narażonym na oddziaływanie warunków atmosferycznych. O komforcie cieplnym decyduje także w dużej mierze dobór odpowiedniego obuwia. Lato jest sezonem, który stawia wiele wyzwań dla producentów i często również użytkowników szeroko pojętego obuwia ochronnego.

Obuwie więcej niż bezpieczneHurtownia artykułów BHP - FENIX Racibórz Dystrybutor Regionalny marki BATA Industrials ma przyjemność zaprezentować Państwu: Obuwie więcej niż bezpieczne.Bata Industrials znajduje się w światowej czołówce produkcji wysokiej klasy obuwia ochronnego. Producent ten - posiadający blisko stuletnie doświadczenie w wyrobie obuwia - zapewnia swym odbiorcom wyjątkową wygodę, trwałość i solidność, a w dążeniu do ciągłego rozwoju i doskonałości wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i materiały.

BHP - pomysł na biznesBHP – zwykle w zakładach pracy kojarzy się z nudnym obowiązkiem uczestniczenia w szkoleniu czy z zasadami, do których i tak mało kto się stosuje. Bezpieczeństwo i higiena pracy to jednak dynamiczna i szybko rozwijająca się branża.

Sypkie i niebezpieczneOsoby pracujące z materiałami sypkimi powinny mieć świadomość zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać wykonując swoją codzienną pracę. Pozornie błahe zaniedbanie może doprowadzić do tragedii. Na uwadze powinni mieć to zarówno pracownicy, jak i właściciele przedsiębiorstw.

Bezpieczna wiosna z BHP FenixPoczątek wiosny to idealny moment, aby wokół swoich domów oraz w ogrodach przeprowadzić generalny porządek. To również czas na pielęgnację zieleni w parkach i miejskich skwerach. Jednak przy tego rodzaju pracach powinno pamiętać się o odpowiednich środkach ochrony indywidualnej.