Notice: Undefined variable: order in /modules/site.mod.class.php on line 179
FENIX Racibórz
                              
Hurtownia artykułów BHP - FENIX Racibórz Dystrybutor Regionalny marki BATA Industrials ma przyjemność zaprezentować Państwu: Obuwie więcej niż bezpieczne.
Bata Industrials znajduje się w światowej czołówce produkcji wysokiej klasy obuwia ochronnego. Producent ten - posiadający blisko stuletnie doświadczenie w wyrobie obuwia - zapewnia swym odbiorcom wyjątkową wygodę, trwałość i solidność, a w dążeniu do ciągłego rozwoju i doskonałości wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i materiały. Od samego początku wizja firmy z powodzeniem opiera się na zapewnieniu użytkownikom obuwia jak największego bezpieczeństwa, optymalnej ochrony zdrowia i komfortu.


                                 
 
Odpowiednia ochrona stóp w pracy wymaga więcej, niż tylko stalowego podnoska. Dobrze znany jest fakt, że wiele kosztów absencji i zwolnień chorobowych pracowników spowodowanych jest bezpośrednio lub pośrednio przez nieodpowiednie obuwie robocze. Zły rodzaj podeszwy może prowadzić do niepotrzebnych poślizgnięć, a źle dopasowane lub niezapewniające wsparcia dla stopy obuwie często powoduje bóle stóp, bóle w kostkach i uporczywe bóle w dolnej części pleców. Większość wypadków spowodowanych jest przez poślizgnięcia lub potknięcia, dlatego tak ważna jest odpowiednia amortyzacja oraz antypoślizgowe podeszwy.


W przypadku obuwia Bata, aby zapewnić użytkownikowi jak największą ochronę przed poślizgiem, rzeźba bieżnika opracowana została wspólnie z producentami opon samochodowych, przez co zabezpiecza przed poślizgnięciem we wszystkich kierunkach. Właściwości antypoślizgowe zawdzięcza nowoczesnym materiałom o odmiennych właściwościach takim jak np. Quattro Tech czy też TriTech Plus.

Natomiast prawidłowa amortyzacja może zapobiec niepotrzebnym uszkodzeniem stawów. W tym celu wszystkie buty Bata Industrials wyposażone są w unikalny system amortyzujący Tunnelsystem. Jest to koncepcja polegająca na specjalnym zaprojektowaniu obcasa i konstrukcji podeszwy. W przypadku nieprzewidzianych ruchów, np. nienatrafienia stopą na stopień schodów lub wykonania innych niespodziewanych kroków – na piętę, kostki, kolano, biodro i plecy działa ogromna siła i wywierany jest wielki nacisk. Siła ta może osiągnąć wartość równą 3- lub 4-krotnemu ciężarowi ciała danej osoby. Tunnelsystem redukuje szczytowe wartości tych sił do poziomu pozwalającego zapobiec poważnym uszkodzeniom ważnych stawów lub innych części ciała. Dzięki rozpraszającemu działaniu „tunelu” następuje rozłożenie siły nacisku na większą powierzchnię, co zwiększa stabilność. Zapobiega to zmęczeniu, osłabieniu koncentracji, będących przyczyną wielu wypadków przy pracy.

Obuwie oferowane przez FENIX Racibórz, o doskonałym stosunku jego jakości do ceny, pozwala w prosty sposób zapobiec tego rodzaju problemom, ponieważ posiada wszystko, czego można oczekiwać od oryginalnego obuwia ochronnego Bata. Przyjdź, przymierz i zdecyduj sam... Obuwie ochronne marki Bata możesz zakupić u Dystrybutora Regionalnego BATA Industrials w Raciborzu:

P.P.U.H FENIX Racibórz przy ul. Bosackiej 22 (w kierunku Auchan, obok hotelu Iza)

lub skontaktuj się z nami :
biuro@fenix-bhp.pl a nasz przedstawiciel zaprezentuje walory tego obuwia.źródło : http://www.naszraciborz.pl/site/art/4-biznes/0-/33626-obuwie-wiecej-niz-bezpieczne.html